Realizacje

Projekt wykonany z najwyższą starannością. Miałam już zarys pomysłu na serwis, natomiast w trakcie pracy otrzymałam cenne wskazówki, które w znaczący sposób wpłynęły na obecną postać strony. Polecam 🙂
Ewa R
Właścicielka Projektowanie Wnętrz Online
„Wykonaliśmy w firmie 360web naszą stronę www, jest przejrzysta, wszystko działa, kontakt podczas tworzenia strony szybki, profesjonalny. Współpraca przebiegła sprawnie. Rzetelność, przystępna cena oraz innowacyjność rozwiązań wpływają na wysoką jakość świadczonych usług przez firmę 360web. Polecamy!!!”
Tomasz Opanowski
Właściciel Akademii Młody Orlik
Bardzo dobra współpraca, przedstawiłem swoje potrzeby odnośnie wyglądu i funkcjonalności strony. Strona działa bez zarzutu. Wszystkie proponowane zmiany uwzględniane na bieżąco. Pełna satysfakcja, polecam.
Maciej Mattia Różański
Fotograf z Torunia
Współpraca z Panem Pawłem okazała się strzałem w 10. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stworzenia nowej strony dla Zakątka. Profesjonalizm marketingowo - reklamowy na najwyższym poziomie. Dostaliśmy mnóstwo cennych wskazówek jak sprzedawać swoje miejsce. Teraz tylko czekamy na efekty kampanii Adwords. Polecamy w 100%.
Barbara Górska
Właścicielka Pensjonatu Zielony Zakątek
Wcześniej w ciągu roku miałyśmy ok dwóch nowych klientów z polecenia. Zdziwiłam się gdy w drugim tygodniu od uruchomienia strony pozyskałyśmy taką samą liczbę klientów co w całym poprzednim roku. Zdecydowanie polecem
Marianna S.
Właścicielka Biura Rachunkowego - Furora

Biuro Rachunkowe Halinów - Furora

NAPISZ DO NAS!

Wyślij zapytanie odnośnie Twojego serwisu.
Prześlemy do Ciebie gotowy pomysł na Twoją stronę. 

Dane Firmy

ZADZWOŃ

+48 690 660 030

NAPISZ

biuro@360-web.pl

Marka 360-web została stworzona, aby dostarczać wysokiej jakości strony internetowe w przystępnej cenie. 

NASZ ADRES

ul. Wiązana 11 B1
Warszawa Wawer
04-765

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.